تخفیف های دارونامه

دارونامه به منظور احترام به مشتریان پروپاقرص خود همواره اقدام به ارائه آفر های متنوع می کند. برخی از این آفر ها شامل تمام مشتریان دارونامه شده و برخی دیگر شامل مشتریانی می شود که در سایت ثبت نام کرده اند. شایان ذکر است که این آفر ها ثابت نبوده و در طول زمان از قوانین مشخصی تبعیت نمی کند.

 

تخفیف های دارونامه

تخفیف های عمومی

تخفیف های عمومی به تمام مشتریان دارونامه تعلق می گیرد و برای بهره مندی از این آفر ها نیازی به ثبت نام در سایت نمی باشد. (البته پیشنهاد دارونامه این است که در ازای هر خریدی در سایت ثبت نام کرده و با پروفایل کاربری خود وارد شوید. این کار باعث شده علاوه بر بهره مندی از تخفیف های اختصاصی، به سوابق خرید، اعلانات، آدرس های ثبت شده و دانلودها و … دسترسی داشته باشید.) نمونه ای از این آفر ها پیشنهادات شگفت انگیز می باشد که در بازه زمانی مشخصی برخی از محصولات را دارای آفر می کند. درصد این آفر ها بسته به نوع محصول متفاوت است. در برخی از روزهای سال نیز جشنواره های مختلفی به مناسبت های مختلف برگزار می شود که این جشنواره ها نیز شامل تمام مشتریان دارونامه می شود.

تخفیف های اختصاصی

تخفیف های اختصاصی دارونامه تنها به مشتریانی ارائه می شود که در سایت ثبت نام کرده باشند و با اطلاعات کاربری خودشان وارد سایت شوند. این آفر ها بسیار متنوع بوده و به مناسبت های مختلف و با راهکارهای مختلف به مشتریان ارائه می شود. آفر در ازای خرید برخی محصولات، آفر در ازای خرید تا سقف های مشخص، ارائه بن و … تنها بخشی از تخفیف های اختصاصی دارونامه می باشد. دارونامه همواره در حال ایجاد ایده های جدید برای ایجاد آفرهای اختصاصی برای مشتریان خود می باشد. ما همواره سعی می کنیم که مشتریان ما به صرفه ترین خرید را از دارونامه داشته باشند.